call-whatsapp

לייעוץ עם צוות מומחי הביטוח שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  6 טיפים לבחירת ביטוח הצלילה האידיאלי

  בבואנו למצוא את ביטוח הצלילה הטוב ביותר, ישנם היבטים רבים שיהיה עלינו לבחון. כדי להפיק את המרב מהביטוח שלך, חשוב לבחור בתוכנית הנכונה ולוודא שהסוכן שלך יכול לספק לך מענה לכל ההיבטים המשמעותיים עבורך. לקראת הצלילה הבאה שלך, אלו כמה טיפים שימושיים שיסייעו לך להתאים את הביטוח לצרכים שלך על הצד הטוב ביותר.

  לבחון היטב את כיסויי הפוליסה שלך

  יש הבדלים משמעותיים בין הפוליסות השונות. ישנן לא מעט חברות ביטוח הטוענות כי ביטוח הספורט האתגרי שלהן כולל צלילה, אך כשנקרא את האותיות הקטנות נגלה שהכיסוי אינו כולל פינוי, שימוש בתא לחץ ומגוון תרחישים נוספים. בנוסף, פוליסות אחרות עשויות להציב תנאים נוקשים מאוד לקבלת הכיסוי. לכן, חשוב שנוודא שאנו אכן רוכשים פוליסה ייעודית לצלילה. אלו כמה כיסויים שכדאי לוודא שאכן נמצאים בפוליסה:

  • שימוש בתא לחץ.
  • פינוי חירום.
  • כיסויים לצלילות מיוחדות (ככל שהדבר רלוונטי) – כגון צלילה בכלוב, צלילה עם כרישים, צלילה חופשית ועוד.
  • סיוע חירום 24/7.

  מה רמת ההסמכה שלך?

  פוליסות ביטוח רבות מכסות עד עומק מרבי של 30 מטר. אם דירוג הצלילה שלך מאפשר לך לצלול לעומקים גבוהים יותר, חשוב לוודא שהביטוח שלך יכסה את זה. בנוסף, פוליסות מותאמות יכסו אותך מפני מגוון תרחישים הייחודיים לרמת ההסמכה המקצועית שלך. הגמישות הזו תבטיח לך שכלל הסיכונים המקצועיים שלך מקבלים מענה בביטוח שרכשת.

  תקופת הביטוח ויעד הצלילה

  האם מדובר בפעילות קבועה או חד פעמית? האם הכיסוי נדרש לטיול או שהצלילה היא חלק קבוע מחייך? כל אחד מהמקרים הללו ידרוש כיסוי ביטוחי שונה בתכלית. חשוב שנדון בדברים באופן מעמיק עם סוכן הביטוח שלנו ונבחר בפוליסה שתאפשר לנו ליהנות מפרמיה נוחה עם הכיסוי המקיף והמתאים ביותר.

  ישנן פוליסות המתחדשות באופן קבוע מדי שנה, פוליסות תקופתיות עבור מסעות צלילה ארוכי טווח או ביטוחים עבור יום בודד או טיול נקודתי. חשוב שנתאים את הפוליסה אל אורח החיים וההרגלים שלנו, שכן ההבדל בעלויות והיקפי הכיסוי עשוי להיות משמעותי.

  האם הפוליסה כוללת ביטוח ציוד?

  כל צוללן מגלה את העובדה הזו בדרך הקשה – השקעה בציוד צלילה משלך אינה זולה. אם יש לך ציוד משלך, מומלץ בחום להצטייד בביטוח צלילה שמכסה גם את עלות הציוד. הפוליסה של RDI מציעה עד סכום נתון ומשתנה מפוליסה לפוליסה כיסוי על נזקים שנגרמו לציוד שלך. עם הפוליסה הנכונה, יהיה באפשרותך לחסוך הון בכל אירוע מצער בפעילות הבאה שלך מתחת למים.

  מדיניות תשלום התביעות של חברת הביטוח שלך

  זהו ללא ספק אחד ההיבטים החשובים ביותר שיש לבחון לקראת רכישת הביטוח. ככלל, ישנן שתי דרכים עיקריות לתבוע כיסוי מביטוח הצלילה שלך.

  • ברוב המקרים, יהיה עלינו לכסות את ההוצאות מכיסינו ולאחר מכן, להגיש את כל המסמכים הנדרשים בתביעת הביטוח כדי לקבל שיפוי.
  • עם זאת, ישנן חברות שיכסו את כל ההוצאות באופן ישיר מול המרכז הרפואי.

  ללא ספק, ככל שזמין לך כיסוי ישיר דרך הפוליסה, מדובר בבחירה האידיאלית.

  RDI מעמידה לרשותך פוליסת ביטוח גמישה ומשתלמת לצלילה המציעה פתרון ייעודי לכל הצרכים שלך. במשך 30 שנה, ליווינו את לקוחותינו בתביעות לשביעות רצונם. אנו מציעים כיסוי ביטוחי ישיר מול המרכז הרפואי, מבלי שיהיה עליך להוציא שקל מכיסך. רוצה ללמוד עוד? אנו מזמינים אותך להשאיר פרטים כעת.

  לייעוץ עם צוות מומחי הביטוח שלנו
  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   נושאים נוספים בתחום

   post-image
   ביטוח נסיעות לירדן

   ביטוח נסיעות לירדן - מטאביט סוכנות לביטוח ביטוח נסיעות לירדן מכסה...

   המשך קריאה>
   post-image
   ביטוח נסיעות לסיני

   ביטוח נסיעות בסיני - מטאביט סוכנות לביטוח ביטוח נסיעות לסיני נועד...

   המשך קריאה>
   post-image
   ביטוח צלילה בסיני

   ביטוח צלילה בסיני - מטאביט סוכנות לביטוח ביטוח צלילה בסיני נחשב...

   המשך קריאה>
   post-image
   צלילה באילת

   צלילה באילת מחיר צלילה באילת היא אחת הפעילויות המועדפות על צוללים...

   המשך קריאה>