call-whatsapp

לייעוץ עם צוות מומחי הביטוח שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  צלילה באילת

  icon

  14 ימים

  ביטוח ל14 ימים
  • ביטוח הצלילה לחופשה קצרה בארץ/מצרים/ירדן - המקיף, האמין והוותיק בישראל!
  • בכיסוי עד 340,000 ₪, כל התביעות משולמות ישירות למרכזי החירום/בתי חולים ע״י חברת ביטוח!
  • ניתן לרכוש ביטוח עכשיו ולקבל תעודה זמנית ואישור מידי למייל!
  • בשיתוף עם הראל חברת ביטוח בע״מ
  • לעיון בתנאי הפוליסה המלאים
  • סליקה מאובטחת ובטוחה בתקן PCI Level I
  136.00 
  לרכישת ביטוח עכשיו
  icon

  365 שנתי

  ביטוח צלילה שנתי
  • ביטוח הצלילה בינלאומי - המקיף, האמין והוותיק בישראל!
  • בכיסוי עד 600,000 ₪, תקף בכל העולם, כל התביעות משולמות ישירות למרכזי החירום/בתי חולים ע״י חברת ביטוח!
  • ניתן לרכוש ביטוח עכשיו ולקבל תעודה ביטוח זמנית ואישור מידי למייל!
  • בשיתוף עם הראל חברת ביטוח בע״מ
  • לעיון בתנאי הפוליסה המלאים
  • סליקה מאובטחת ובטוחה בתקן PCI Level I
  229.00 
  לרכישת ביטוח עכשיו
  icon
  Passport
  • פספורטכארד – ביטוח נסיעות לחו״ל שמשלם במקום!
  • רוכשים ביטוח הנסיעות של פספורטכארד – חברת ביטוח הגדולה בישראל וטסים לטייל בראש שקט!
  לרכישת ביטוח עכשיו

  צלילה באילת מחיר

  צלילה באילת היא אחת הפעילויות המועדפות על צוללים ישראליים. במיוחד, כאשר ניתן לשלב אותה עם נופש פעיל בעיר התיירות הזאת. הפעילות תהיה בטוחה יותר כאשר רוכשים פוליסת ביטוח צלילה מתאימה. למעשה, ביטוח צלילה נועד אך ורק לצוללים ומדריכי צלילה בעלי תעודת צולל מוסמך הנעזרים בציוד צלילה אישי. סוכנות לביטוח "RDI" עוסקת בתחום זמן רב וניתן לקבל אצלה מידע חשוב בנושא.

  צלילה באילת – מגוון פוליסות לבחירה

  צלילה באילת יכולה להימשך מספר ימים בודדים, שבוע או יותר. ניתן למצוא פוליסות לתקופות אלו אם כי מומלץ להצטייד בשנתיות. כך יהיה ניתן לקבל דיל משתלם בהרבה, ולרדת לאילת מספר פעמים בשנה. יש חשיבות רבה לרכישת ביטוח למען השקט הנפשי של הרוכש ובני משפחתו. כל פוליסה בסיסית מספקת פיצוי כספי במקרה של מוות או נכות, אחריות כלפי צד שלישי, תשלום הוצאות עבור טיפולים רפואיים ו/או אשפוז, תשלום עבור הצלה, חילוץ ופינוי, טיפול בתא לחץ ועוד. בפעילויות צלילה קיימות סכנות שעלולות לצוץ. כך בגלל פגיעות מדגים טורפים או יצורים ימיים ארסיים אחרים. יש חשש לאובדן התמצאות שעלול להביא לפגיעה במערכות הנשימה של הצולל. יש חשש לתקלות בציוד הצלילה שהצולל תלוי בו לחלוטין ועוד. בנוסף לכל אלו, הסיטואציות קורות בסביבה שאיננה טבעית לצולל. הפינוי בעת תאונות אישיות ואחרות מורכב וארוך והעיכוב עלול להחמיר מצב של נפגע.

  רכישה נכונה

  רכישת ביטוח יכולה להיעשות במהירות באמצעות הטלפון או האינטרנט. המבקש ימסור פרטיים אישיים, יציג תעודת צולל מוסמך  ופרטים אחרים נדרשים. כדאי להקפיד על כיסוי מתאים ולקבל אישור שהפוליסה הונפקה. במקרה של מוות, חלילה, יקבלו בני המשפחה או היורשים פיצוי כספי חד פעמי על פי תנאי הפוליסה שנרכשה.

  שירות מסוכנות ידועה בתחום

  סוכנות לביטוח "RDI" עוסקת בתחום הרבה שנים ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא כולל ייעוץ, ליווי בעת הצורך, מחירים נוחים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, בין היתר, ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך השנים ועוד. הם ישמחו להעמיד את התשתית שברשותם לטובת כל לקוח חדש או ותיק.

  לייעוץ עם צוות מומחי הביטוח שלנו
  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   נושאים נוספים בתחום

   post-image
   ביטוח נסיעות לירדן

   ביטוח נסיעות לירדן - מטאביט סוכנות לביטוח ביטוח נסיעות לירדן מכסה...

   המשך קריאה>
   post-image
   ביטוח נסיעות לסיני

   ביטוח נסיעות בסיני - מטאביט סוכנות לביטוח ביטוח נסיעות לסיני נועד...

   המשך קריאה>
   post-image
   ביטוח צלילה בסיני

   ביטוח צלילה בסיני - מטאביט סוכנות לביטוח ביטוח צלילה בסיני נחשב...

   המשך קריאה>
   post-image
   ספארי צלילות

   ספארי צלילות הינו פעילות מועדפת על ידי צוללים וותיקים ו/או...

   המשך קריאה>

   צלילה באילת לילדים

   אחד מיעדי הצלילה היפים ביותר בעולם – נמצא דווקא פה בישראל

   מלבד היותה עיר נופש מרהיבה לתיירים ומקומיים כאחד, חובבי הצלילה יעידו כי אילת היא אחד היעדים המושלמים לטיולי צלילה בישראל. בין מושבות האלמוגים, לדגים המיוחדים והצבעוניים של הים האדום, אין ויכוח שעל החוויה של צלילה באילת לא צריך לוותר. עם זאת, חשוב להבין שגם בתחום הצלילה, כמו בכל פעילות ספורטיבית אחרת, תאונות עלולות להתרחש. בדיוק מסיבה זו, ביטוח צלילה הוא דבר חובה בישראל ובלעדיו לא ניתן לצלול. המטרה העיקרית של ביטוח הצלילה הוא לדאוג שבמקרה של פגיעה או תאונה, ההוצאות הרפואיות שלכם יהיו מכוסות – בין אם מדובר בעלות הפינוי וההובלה לבית החולים, חילוץ והצלה, טיפול בתא לחץ וכדומה.

   אז איך בכל זאת לצלול בבטחה באילת?

   בין אם מעולם לא צללתם ואתם מעוניינים בצלילת היכרות בליווי מדריך מוסמך, ובין אם אתם צוללנים מנוסים, מועדוני צלילה רבים בארץ מציעים מגוון אפשרויות לצלילה בטוחה ומפוקחת, כמו גם השכרת ציוד מקצועי לצוללנים. בכל הנוגע אל צלילה באילת, תוכלו למצוא מבחר רב של קורסים שונים שבסופם יוענקו לכם תעודות הסמכה בינלאומיות – קורסים למתחילים, קורסים לריענון הידע בתחום, וגם קורסים של סוגי צלילה שונים כמו צלילה חופשית הנעשית ללא עזרי נשימה. כמו כן, מלבד האפשרות של קורס, תוכלו גם לבצע צלילת היכרות מודרכת לשם החוויה, בה תעברו תדריך קצר, שלאחריו תוכלו לצלול בעזרתו של מדריך צמוד. כאשר אתם בוחרים בצלילת ההיכרות או בקורס עצמו, מועדון הצלילה ידאג לבטח אתכם, אך בשאר המקרים, עליכם לדאוג לביטוח צלילה מבעוד מועד.

   צלילה באילת המלצות

   בחירת הביטוח המתאים ביותר

   ביטוח צלילה הוא חלק בלתי נפרד של צלילה באילת, או צלילה בכל מקום אחר – בארץ, או בחו"ל. על מנת להחליט על סוג הביטוח, כדאי קודם כל לבחון את משך השהייה. אם אתם מבקרים באילת באופן תכוף, ואוהבים לשלב צלילה כחלק מהטיול שלכם, כדאי לכם לשקול לרכוש ביטוח צלילה שנתי אשר ישתלם לכם כלכלית הרבה יותר מרכישת ביטוח נפרד בכל פעם. לעומת זאת, אם אתם מתכננים טיול קצר, או צלילה ספונטנית, ביטוח לזמן קצר יותר יהווה בחירה מוצלחת יותר. חברת RDI פועלת מעל ל-25 שנה בתחום ביטוחי הצלילה ועובדת עם חברות מובילות בתחום כמו הראל. לרכישת ביטוח וקבלת פרטים נוספים, הכנסו עכשיו אל אתר החברה, ובלחיצת כפתור, תוכלו להתחיל לתכנן את טיול הצלילה הבא שלכם בביטחון.

   צלילה באילת מחיר משתלם

   ככל שמדרימים בחוף של אילת ומתרחקים מהאזור הצפוני של הטיילת והמלונות כך נכנסים לתוך אווירה אחרת של החוף הפראי והטבעי, החוף שאליו מגיעים אוהבי השקט והטבע הרב שאילת מציעה שנמצא בעיקר מתחת למים. צלילה באילת היא חובה לכל אוהבי הים בכלל ואוהבי הטבע שבמעמקי הים בפרט. שונית האלמוגים יוצרת סביבה טבע פראי, מלא בדגים צבעוניים ויצורים ימיים אחרים. אין ספק שזו חוויה שכאשר עוברים אותה פעם אחת, רוצים לעבור אותה שוב ושוב. עם זאת, חשוב להגיע לצלילה מוכנים ולברר מה נדרש מבחינה ביטוחית, לבדוק לצד ביטוח צלילה באילת מחיר גם מה נותן לכם אותו ביטוח והאם אתם יכולים לצלול בראש שקט מכל הבחינות.

   צלילה באילת מחיר- איך הוא נקבע?

   ישנם סוגים שונים של ביטוחים ולא תמיד קל להבדיל בין ביטוח שהוא טוב כל עוד לא צריך להשתמש בו לבין ביטוח שבאמת נותן כיסוי אמיתי למקרה שחלילה משהו קורה. ביטוח צלילה באילת מחיר נקבע לפי מספר קריטריונים. אחד מהם הוא רמת ההסמכה של הצולל. רוב הביטוחים מתאימים לצלילה של עד 30 מ'. ביטוחים המיועדים לצלילה לעומק רב יותר יהיו גם יקרים יותר. פרמטר נוסף הוא תקופת הביטוח: האם נעדיף ביטוח שנתי כי הצלילה היא חלק בלתי נפרד מחיינו או לתקופה ספציפית. ביטוח ארוך טווח יהיה כמובן יקר יותר ברמה הכוללת אך בהשוואה לפי יום הוא יהיה זול יותר מביטוח לשבוע. ביטוח צלילה באילת מחיר נקבע גם לפי מה שמספק הביטוח. האם הוא מממן טיפול בתא לחץ אם צריך? האם יממן פינוי באופן מלא? ומהו גובה הפיצוי שהוא מספק במקרה של פגיעה.

   לבטח את עצמכם רק פעם מומחים בתחום

   ישנן חברות ביטוח רבות, ארך אין כמעט חברות שמתמחות בביטוח צלילה כמו חברת RDI. אצלנו תקבלו את כל הפירוט וכל ההסברים על צלילה באילת מחיר, מה כולל כל סוג ביטוח, מה הוא נותן לכם. אנו נסייע לכם על סמך ניסיון של מעל 30 שנה להתאים את הביטוח לצרכים שלכם כך שהצלילה שלכם תהיה רגועה ותוכלו לחוות את כל היופי שיש מתחת למים. מוזמנים ליצור קשר.

   ביטוח צלילה באילת לילדים

   כשחושבים על חופשה באילת עם הילדים, עולה בראש בעיקר חופשת בטן גב בה מבלים שעות בבריכה ובאטרקציות שיש למלון להציע. זו חופשה שיכולה להיות כיפית מאוד וניקוי ראש לכל המשפחה, אך אם משלבים בה פעילות מיוחדת שיש בה ערך מוסף כמו צלילה, החופשה מקבלת ללא ספק שדרוג אמיתי. אפשר אמנם לשחות עם הילדים עם שנורקל בעומק רדוד מאוד ועדיין לראות דגים ולטעום מהיופי של שונית האלמוגים באילת, אך ניתן גם לקחת את הפעילות עוד צעד קדימה לצלילה אמיתית. ישנם קורסי צלילה באילת לילדים שמתאימים כבר לילדים מגיל 8, אורכים מספר ימים (תלוי ברמת הקורס) ונותנים לילדים להרגיש צוללנים אמיתיים.

   כל היתרונות של צלילה באילת לילדים

   כל התנסות, אתגר והתגברות על מחסומים יעשו לילד רק טוב ויחזירו אותו לגן או לביה"ס עם יותר ביטחון, דימוי עצמי גבוה יותר ויכולת רבה יותר להתגבר על מכשולים ביום יום. קורס צלילה באילת לילדים ללא ספק יתן לילד את כל אלה. במהלך צלילה צריך הילד לגלות בגרות ואחריות, להיות מרוכז, להקשיב להוראות המדריך. הצלילה יוצרת גם שיתוף פעולה ודאגה לאחרים, תכונה שללא ספק תעזור גם בהמשך. מעבר לכל אלה, זאת פשוט חוויה מהממת. הילד נפתח לעולם חדש, רואה את ממלכת הים הצבעונית והקסומה וחווה גם את השקט שבה. ילד שצולל מבין כמה עוצמה ויופי יש בעולם שהוא שקט לגמרי. כמובן שאם תצללו יחד איתו זו תהיה חוויה משפחתית מדהימה לכולם.

   להתארגן ולהיות בטוחים לקראת הצלילה

   בין אם זו צלילה באילת לילדים ובין אם זו צלילה עבורכם, חשוב לבדוק את הנושא של ביטוח צלילה. ישנם סוגים שונים של ביטוחי צלילה שנבדלים זה מזה בתקופת הביטוח, במה שהביטוח מכסה, למשל האם הוא מספק טיפול בתא לחץ אם צריך, האם יש ביטוח גם על הציוד ועוד. אנו בחברת RDI מתמחים בתחום ביטוחי צלילה כבר מעל 30 שנה, עובדים בשיתוף פעולה עם הראל חברה לביטוח ונשמח לסייע לכם לבחור את הביטוח המתאים ביותר לכם ולילדיכם. מוזמנים ליצור קשר.

   צלילה באילת המלצות

   עבור רבים אילת היא המקום לבלות בו חופשה משפחתית של בטן גב. עם זאת, יש אחרים שעבורם אילת היא משהו אחר לגמרי. עבורם האטרקציה העיקרית היא ממלכת הים. כאשר מבלים במצפה התת ימי אפשר לטעום מעט מהקסם שיש בים סוף, ממש צמוד לעיר. צלילה באילת היא חוויה אמיתית שמי שמתחיל בה לא יכול להפסיק ומחכה כבר לצלילה הבאה. עם זאת, כאשר מתכננים צלילה באילת, חשוב לקחת בחשבון גם את הדברים שפחות כיף לחשוב עליהם כמו מה קורה אם חלילה יש בעיה או פגיעה. ביטוח לצוללנים שעונה על כל הדרישות ומכסה אתכם כמו שצריך הוא הדרך להיכנס למים בביטחון ולחוות את השלווה שיש במעמקי הים.

   אילו פגיעות יכולות לקרות במהלך צלילה באילת?

   צלילה באילת, כמו צלילה בכל מקום אחר, אינה חפה מסכנות. אמנם צלילה נחשבת לספורט בטוח כל עוד מקפידים על הנהלים ומשתמשים בציוד שמיועד לכך, אך עדיין צלילה דורשת שהיה של זמן ממושך בתנאים שאינם התנאים שאנו רגילים אליהם מחוץ למים. השינוי בתנאים והעובדה שאנו תלויים בציוד הצלילה יכולים, גם אם הסיכון הוא נמוך יחסית, לגרום למצבים הדורשים טיפול מיידי ופינוי מהמקום. דוגמה לכך היא דקומפרסיה, מצב בו רקמות בגוף רוויות בחנקן והדבר עלול לקרות ככל שמגיעים לעומקים משמעותיים יותר. בעיה נוספת שעלולה לקרות היא בארוטראומה- פגיעת לחץ שנובעת מהפרשי הלחצים בעומק לעומת הלחץ שאנו רגילים אליו. גם בעלי חיים ארסיים יכולים לגרום לפגיעה ולצורך בטיפול. כאמור, הסיכון הוא קטן ביחס ליופי ולהנאה שבצלילה, אך עדיין לפני צלילה באילת כדאי להיות מודעים לדבר ולהיערך עם ביטוח מתאים.

   איך לבחור ביטוח צלילה?

   כאשר באים לבחור ביטוח צלילה, כדאי לבדוק קודם כל מהו הזמן אותו הוא מכסה. אם אתם  צוללים על בסיס קבוע, מומלץ לבטח את עצמכם בביטוח שנתי בו אתם מבוטחים 365 ימים בשנה. אם מדובר בחופשת צלילה באילת או בכל שהיא ספציפית, אפשר לבחור ביטוח שיהיה תקף לימים אלה בלבד. מעבר לכך כדאי לבדוק שהביטוח כולל את כל ההוצאות הרפואיות הנדרשות במקרה שמתעוררת בעיה, שהוא כולל טיפול בתא לחץ שהוא המענה לפגיעת לחץ. כדאי לוודא שהביטוח יכסה פינוי והסעה לבית חולים ואף ייתן פיצוי במקרה של פגיעה קשה, נכות או חלילה מוות.

   אנו בחברת RDI  מציעים ביטוחי צלילה מקיפים ובשיתוף עם חברת הראל כבר שנים רבות ודואגים שהביטוח יכיל את הדברים החשובים והחיוניים למקרה של פגיעה. מוזמנים ליצור קשר.