call-whatsapp

לייעוץ עם צוות מומחי הביטוח שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  בדיקת ביטוח צלילה

  בדיקת ביטוח צלילה מאפשרת לרוכש הפוליסה לוודא שאכן היא תקינה ונכונה עבורו. כלומר: שכל התנאים החשובים, הפיצויים וההגנות נכללו בה. ככל שהרכישה נעשית בסוכנות ו/או בחברת ביטוח המתמחה בתחום אזי הספקות יהיו קטנים יותר. החשיבות לבדיקה רבה כיוון שתאונות ותקלות עלולות לקרות ולגרום למצוקות קשות. סוכנות לביטוח "RDI" עוסקת בתחום זמן רב וניתן לקבל אצלה מידע חשוב בנושא.

  בדיקת ביטוח צלילה – על ידי מביני עניין

  בדיקת ביטוח צלילה כדאי לעשות יחד עם אנשים המכירים את הנושא לעומק. צריך לברר אם הכיסוי הניתן, אכן, מתאים מבחינת הסכומים המשולמים עקב נכות או מוות, כי הטיפול הרפואי הינו מקיף וכולל גם מקרים חמורים המצריכים טיפולים בתא לחץ ואשפוז,  כי החברה הינה בעלת מוניטין טוב בעת מתן שירות מהיר ומענה לסיטואציות מורכבות וכן הלאה. בנוסף, יש לוודא שההזמנה עצמה נעשית היטב וכי היא אושרה על ידי נציגי סוכנות הביטוח. האישור מהווה אסמכתא לקיומה. ביטוח צלילה ניתן לצוללים ומדריכי צלילה בעלי תעודת צולל מוסמך הנעזרים בציוד צלילה אישי. הוא אינו מתאים לצוללים המבצעים עבודות במעמקים. הוא חשוב מאחר והצולל אינו מצוי בסביבתו הטבעית ובעת מצוקה יש קושי לטפל בו, להעלותו לפני הים, לפנותו ועוד. כל התהליך הנ"ל אף ארוך ועלול להוביל להחמרה במצבו. הסכנות הן מגוונות. פגיעה מכלי שייט, מדגים ארסיים או טורפים, מתקלות בציוד הצלילה, מסכנות בריאותיות לגוף עקב אי שמירה על כללי הצלילה ועוד.

  טיפול בעת אירוע

  טיפול של חברת הביטוח מתחיל מיד לאחר שמדווחים על אירוע חמור. או אז נציגי חברת הביטוח נכנסים לפעולה. הפוליסה מאפשרת קבלת פיצוי כספי במקרים של מוות ונכות, אחריות צד שלישי, תשלום הוצאות בגין טיפולים רפואיים בחדר מיון ואשפוז, תשלום עבור הצלה, חילוץ ופינוי טיפול בתא לחץ ועוד.

  שירות מהיר ויעיל

  סוכנות לביטוח "RDI" עוסקת בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי ויעיל. הוא כולל ייעוץ, תגובה מהירה לאירועים, ליווי, מחירים נוחים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, בין היתר, ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך זמן. הם ישרתו בשמחה כל לקוח חדש.

  ​​​חידוש ביטוח צלילה

  חידוש ביטוח צלילה רצוי בנסיבות רבות, ובעיקר, כאשר הלקוח פעיל בתחום הנ"ל. הוא נעשה, לרוב, לפוליסות שנתיות ומספק שקט נפשי לצולל. יחד עם זאת, תמיד ניתן להזמין ביטוח ליום אחד או יותר וכאשר מתכוונים לבצע צלילות מזדמנות. הביטוח מתאים לצוללים ומדריכי צלילה בעלי תעודת צולל מוסמך הנעזרים בציוד צלילה אישי. סוכנות לביטוח "RDI" עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע רב.

  חידוש ביטוח צלילה – בתנאים דומים

  חידוש ביטוח צלילה נעשה, לרוב, בתנאים דומים לפוליסה הקודמת. כך, למעט מקרים חריגים הנובעים משינוי במצב בריאות המבוטח, בגלל התייקרויות לא צפויות בדמי הביטוח וכדומה. לעיתים, נעשית הפנייה מחברת הביטוח אשר שולחת תזכורת למבוטח על תום תקופת ביטוח, לפעמים הלקוח הוא היוזם. כך או כך, הביטוח חשוב מאוד כי הוא נותן כיסוי מהיר לאירועים שונים. בין היתר: מתן פיצוי כספי במקרים של מוות ונכות, אחריות צד שלישי, תשלום הוצאות בגין טיפולים רפואיים בחדר מיון ואשפוז, תשלום עבור הצלה, חילוץ ופינוי, טיפול בתא לחץ ועוד. הסכנות לצולל יכולות לנבוע בנסיבות שונות. פגיעה מדגים ארסיים וטורפים או מכלי שיט, תאונות עקב תקלות בציוד הצלילה, פגיעות גופניות כמו תסחיף אוויר לריאות, הרעלת חמצן, מחלת הדקומפרסיה ועוד. כאשר קורית תקלה אז אפשרויות הטיפול מוגבלות כי הצולל אינו נמצא בסביבתו הטבעית.  משך הפינוי יכול להיות ארוך ולדרדר אף יותר את מצבו.

  טיפול מהיר

  ניתן לחדש ביטוח באמצעות הטלפון או האינטרנט. פרטי הלקוח ידועים וכן תאריכי החידוש. אם במקרה יחול  אירוע יהיה צורך לדווח לחברה.  במקרה של מוות, חלילה, יקבלו בני המשפחה או היורשים פיצוי כספי חד פעמי על פי תנאי הפוליסה. כל התהליך אמור להיות חלק וללא בירוקרטיה מסובכת. כמובן שיהיה צורך להציג מסמכים רלוונטיים כולל רפואיים.

  שירות מעולה

  סוכנות לביטוח "RDI" עוסקת בתחום זמן רב ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי מעולה. הוא כולל ייעוץ, ליווי, תגובה מהירה, מחירים נוחים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, בין היתר, ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. הם ישמחו לספק שירות מסור לכל לקוח חדש.

  לייעוץ עם צוות מומחי הביטוח שלנו
  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   נושאים נוספים בתחום

   post-image
   ביטוח נסיעות לירדן

   ביטוח נסיעות לירדן - מטאביט סוכנות לביטוח ביטוח נסיעות לירדן מכסה...

   המשך קריאה>
   post-image
   ביטוח נסיעות לסיני

   ביטוח נסיעות בסיני - מטאביט סוכנות לביטוח ביטוח נסיעות לסיני נועד...

   המשך קריאה>
   post-image
   ביטוח צלילה בסיני

   ביטוח צלילה בסיני - מטאביט סוכנות לביטוח ביטוח צלילה בסיני נחשב...

   המשך קריאה>
   post-image
   צלילה באילת

   צלילה באילת מחיר צלילה באילת היא אחת הפעילויות המועדפות על צוללים...

   המשך קריאה>